Yeni Bir Şirket veya İş Kurma Danışmanlığı

Bir limited şirketi (GmbH/UG) kurmak ister misiniz? İster ana sözleşme, noterden randevu, vergi dairesi anketinin hazırlanması ve işletme kaydı olsun – Boerberg Consulting KG tüm bürokratik adımlar ile ilgilenir ve evrak işlerini sizin için koordine eder.

Business Plan

Boerberg Consulting, Almanya pazarına giriş yapmak isteyen girişimciler ve işletmeler için özelleştirilmiş iş planları hazırlar. Bu hizmet, özellikle Almanya’da banka kredisi başvuruları ve oturum izni için gereken detaylı iş planları oluşturulmasında kritik bir rol oynamaktadır.

Proje ve İş Konsepti Geliştirme

Almanya’ya yönelik iş konseptinizin geliştirilmesi ve pazarda başarılı olmanız için stratejik rehberlik sunuyoruz.

Oturum İzni / Vize

Boerberg Consulting KG sizlere güvenli ve hızlı oturum hizmetleri danışmanlığı sunar. Oturma izni sürecini sorunsuz bir şekilde neticelendirmek ve sahip olduğunuz bütün avantajlardan en iyi şekilde faydalanmak istiyorsanız siz de Boerberg Consulting KG Danışmanlık ile iletişime geçebilir, Almanya`da oturum izni alabilirsiniz.

Pazar Araştırmaları

Almanya’da projeniz için pazar araştırması yaparken, temel olarak resmi istatistikleri kullanmanız çok önemlidir.

Girişimcilik Danışmanlığı

Yeni girişimcilerin ve işletmelerin iş kurma sürecinde ihtiyaç duydukları her türlü desteği sağlar. Bu hizmet, işletmenizin kuruluş aşamasındaki tüm zorlukların üstesinden gelmenize ve sağlam temeller üzerine inşa edilmesine yardımcı olur.

Hangi çözüme ihtiyacınız var?

Almanya genelinde yatırım yapan veya Almanya pazarında yer almak isteyen kişi ve şirketlere hizmet veren Almanya Merkezli bir danışmanlık şirketiyiz.

Hemen iletişime geç!…

Danışmanlık hizmetlerimiz için teklif alın ya da arayın